Es atbalstīšu
13.12.2019

Starptautiskais akselerators NewDoor

Mums ir lieliskas ziņas! Mūsu “Alianse Latvija bez bāreņiem” ir izturējusi atlasi starptautiskajā sociālās uzņēmējdarbības akseleratorā NewDoor!
Vairāk...

Par mums

Alianse Latvija bez bāreņiem balsta savu darbu uz vērtībām, kuras piemīt katram komandas loceklim!
Vairāk...

Mentorings

Ja Jūs kaut reizi esat aizdomājušies, kā labāk un efektīvāk palīdzēt bērniem, palikušiem bez vecāku uzraudzības, tad nāciet pie mums
Vairāk...
2015. gadā, Alianses Latvija bez bāreņiem vadītāja Irina Čžou saņēma “Latvijas lepnums" apbalvojumu nominācijā "No sirds uz sirdi” par projekta "No ģimenes uz ģimeni" realizāciju. "No ģimenes uz ģimeni" projekta ietvaros, rehabilitācijai uz Latviju tika atvesti 132 bērni, kas bija cietuši no militārām darbībām Ukrainas Austrumu teritorijā. Tika piesaistītas 60 ģimenes, kuras uz mēnesi uzņēma bērnus savās mājās, savās ģimenēs. Tikmēr, bērniem tika nodrošināta rehabilitācijas un izziņas programma, kas ietvēra dažādas aktivitātes garīgai un emocionālajai attīstībai, kā arī sportiskas aktivitātes.

Mūsu vēsture

  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

Mentori:
Komanda:
Apbalvojumi:
Apmācības:
Es atbalstīšu

Jaunumi

Es atbalstīšu

Katrs Jūsu ziedojums ļauj Aliansei Latvija bez bāreņiem nodrošināt konkrētus bērnus-bāreņus ar apmācītiem mentoriem, kas orientēti uz tuvu, stabilu un ilgtermiņa attiecību veidošanu!

Mūsu mentori

Mentors ir pieaugušais, kam ir vēlme un iespēja veltīt savu laiku bērnam ilgtermiņā, nododot viņam savas garīgās vērtības, zināšanas un pieredzi.

Viktorija Lapiņa un Meitene
Viktorija Grjunberga un Meitene
Pavels Kujalovs un Puisis
Kļūt par mentoru

Partneri

Alianse Latvija bez bāreņiem sasniedz rezultātus, tikai pateicoties katra komandas locekļa iesaistei un katra organizācijas partnera atbalstam. Alianse Latvija bez bāreņiem ir ļoti pateicīga visiem individuālajiem atbalstītājiem un partneru organizācijām, kas uzticas mums un pievienojas mums ceļā uz mērķi, sadarbojoties un ziedojot!

Vairāk