Es atbalstīšu

Rīgā notika mentoru apmācības

08.08.2019

Ziņas apraksts

Mentori, kuri darbojas projektā “Viena cerība”, pastāvīgi mācās un pilnveido sevi. Līdz ar to 14. un 15.jūnijā Rīgā notika apmācības & treniņš mentoru komandai, kuri strādā ar bērnu namos dzīvojošiem bērniem.

Šajā reizē mācībām tika izvēlēta tāda dziļa tēma kā spirālveida dinamika – teorija, kura apraksta un skaidro ne tikai cilvēka personības attīstību, bet arī komandas un organizācijas attīstību.

Mentori caur spirālveida dinamikas prizmu mācījās pieņemšanu un komunikāciju ar pieaugušajiem un bērniem, kuriem ir atšķirīga vērtību sistēma. Viņi analizēja arī paši sevi, lai iemācītos pamanīt vērtīgo un nepievērst uzmanību nevajadzīgajam.

Apmācība – tas ir svarīgs projekta “Viena cerība” uzdevums. Mentori tādā veidā saņem papildus resursus darbam ar bērniem, lai vieglāk varētu veidot labas un uzticības pilnas attiecības, pastāvīgi rast risinājumus problēmu situācijās, pieņemt un mīlēt bērnu tādu, kāds viņš ir, vienlaicīgi viņam palīdzot augt un attīstīties.

“Alianse “Latvija bez bāreņiem”” izsaka pateicību par apmācību treniņa organizēšanu un vadīšanu Arturam Černikovam Artur Chernikau un Elenai Zligostevai Elena Zlygosteva no ICF Latvia un TeamLead.

Ziņas galerija