Es atbalstīšu

Bērnu un pusaudžu Ziemassvētku pasākums

26.12.2019, 00:31

Pasākuma apraksts

26.decembrī sadarbībā ar draudzi "Dieva ģimene", notika bērnu un pusaudžu Ziemassvētku pasākums. Par pasākuma dalībniekiem kļuva bērni, dzīvojošie aprūpes iestādēs, bērni no ģimenēm, kas nonākušas grūtās dzīves situācijās un draudzes apmeklētāju bērni.

Pasākumā bērniem tika piedāvātas ne tikai dāvanas, aktīvas spēles un konkursi ar salaveča meitiņu Sniegbaltīti, bet arī iespēja iemācīties ar savām rokām izgatavot Ziemassvētku rotājumus un kartiņas, kurus bērni varēja ņemt sev līdzi. Savukārt pusaudži varēja baudīt tematisko viktorīnas vakaru ar svecītēm romantiskā atmosfērā un vēlāk piedalīties brīnišķīgajā dejas pārsteigumā.

Pilnai laimes sajūtai, vakars tika papildināts ar saldajiem "mākoņiem" un popkornu. Pasākums notika vienīgi pateicoties brīvprātīgajiem palīgiem un atbalstam. Mēs esam pateicīgi ik katram dalībniekam un partnerim, bez kuriem šis pasākums nenotiktu.

Īpašie paldies Cido Grupa, Party Makers, One bouquet, Ludmila Germane, Anastasija Raubiška-Halecka, Valērija Mamontova, Jekaterina Isajeva un protams, mūsu mentoriem un brīvprātīgajiem. Paldies draudzei "Dieva ģimene" par pasākuma organizēšanu!

Pasākuma galerija