Es atbalstīšu

Ziemassvētku pasākums ārpusģimenes iestāžu audzēkņiem un viņu mentoriem

13.12.2018, 13:13
Rīga

Pasākuma apraksts

13.decembrī bērni no ārpusģimenes iestādēm un viņu mentori sanāca kopā, lai pavadītu laiku jautrā svētku noskaņojumā. Dienās, kad gaisā virmo burvestība un brīnuma sagaidīšanai pakļaujas absolūti visi, pasakas sajūtu pelnījuši arī bērni, kuriem nav iespējas sagaidīt Ziemassvētkus un Jauno gadu ģimenes lokā.

Bērniem ir paredzēts pasākums, kurā viņi vēl vairāk var sadraudzēties ar saviem mentoriem, iepazīt jaunus cilvēkus un, protams viņus sagaida dažādi patīkami pārsteigumi: teātra uzvedums, zinātniskais šovs, cirka mākslinieku uzstāšanās, floristikas meistarklase.

Šogad pasākums organizēts sadarbībā ar organizāciju Centrs Sirota.lv, kura uzņēmās lielāko sagatavošanas darbu daļu.

Pateicamies visiem organizācijas ʺAlianse ʺLatvija bez bāreņiemʺ komandas dalībniekiem un projekta ʺViena cerībaʺ mentoriem, kā arī mūsu draugiem no Centra Sirota.lv par atbalstu un par to, ka katrs rūpējās par to, lai svētki izdodas un paliek bērnu atmiņā, lai nodrošinātu bērniem-bāreņiem svētku sajūtu un smaidus uz viņu sejās.

Pateicamies par atbalstu Latvenergo, Vairāk Saules, Laboratorium, Cido Grupa, One Bouquet, Family Photo, Sizova, pasākumu vadītājam Oļegam Mihaļkovam, Valerijam Komisarenko un viņa komandai.