Es atbalstīšu

Par mums

Mūsu vēsture

“Alianse Latvija bez bāreņiem” (ALBB) ir daļa no organizācijas "Alianse Pasaule bez bāreņiem", kas uzsāka darbību Ukrainā un laika gaitā attīstījusies visā pasaulē. 

“Alianse Latvija bez bāreņiem” uzsāka savu darbu 2013. gadā ar konferenci "Latvija bez bāreņiem", un pēc tam atklāja Latvijā pirmo programmu "No ģimenes līdz ģimenei” Ukrainas karadarbības rezultātā cietušo bērnu rehabilitācijai. Programmas ietvaros, laika posmā no 2013. līdz 2015. gadam, mums izdevās piesaistīt 60 ģimenes, kuras, uz vienu mēnesi, uzņēma 132 bērnus no ATO zonas savās mājās. Mēs atvedām bērnus uz Latviju un noorganizējām viņiem plašu sporta, attīstības un rehabilitācijas programmu. Par šīs programmas īstenošanu 2015. gadā organizācijas vadītāja Irina Čžou saņēma titulu "Latvijas lepnums”. 

2016. gadā mēs Latvijā uzsākām mentoringa programmu bērniem bāreņiem - “Viena cerība”. Mūsu programma balstās uz metodoloģiju, kas aizgūta no organizācijas “One Hope” Ukrainā, kura veiksmīgi īsteno šādu projektu jau vairāk nekā 10 gadus. Laika posmā no 2016. gada līdz 2018. gada Jūnijam, mums ir izdevies piesaistīt, atlasīt un apmācīt vairāk nekā 90 mentoru, no kuriem 70 veiksmīgi strādā ar bērniem jau vērā ņemamu laiku. Aicinām tuvāk iepazīties ar programmu, tās mērķiem un darbiem, šeit.

MŪSU VĒRTĪBAS

Alianse Latvija bez bāreņiem balsta savu darbu uz vērtībām, kuras piemīt katram komandas loceklim! 

Bērns. Mēs augstu vērtējam katru bērnu. Mēs esam gatavi strādāt, pat ja mūsu darbs mainīs kaut tikai viena bērna likteni - mēs ticam, ka šīs izmaiņas ietekmēs visu turpmāko paaudzi. 
Radīt izmaiņas. Mēs izvēlamies tikai tos projektus, kuriem patiešām ir novērtējama, pozitīva ietekme uz bērnu dzīvi.
Labdarības prieks. Mēs ticam, ka milzīgs resurss brīvprātīgo darbā ir piedzīvotais prieks par kopīgi sasniegtajiem, labajiem mērķiem. Tas sakrīt ar mūsu vērtību darīt tikai to, kas rada reālas izmaiņas bērnu dzīvē.
Pievienotā vērtība. Bez pasākuma galvenā mērķa, visiem mūsu pasākumiem un darbam ar bērniem, mentoriem un administratīvo komandu ir papildus uzdevumi un ieguvumi - prasmju un iemaņu uzlabošana, citu iedvesmošana varoņdarbiem, personīgu un pozitīvu pārmaiņu radīšana katra dalībnieka dzīvē.
Komanda un partneri. Mēs esam vienots veselums. Rezultāta sasniegšana vienādā mērā ir pateicoties katram no mums - tas ir mūsu kopīgs sasniegums. Pret katru komandas dalībnieku mēs izturamies ar cieņu un rūpēm. Mēs augstu novērtējam katru stundu, ko komanda velta projektam, kā arī katru ziedoto centu no saviem partneriem.
Profesionālisms. Mums patīk savu darbu padarīt cik labi vien iespējams, tādējādi parādot savu uzticamību un cieņu pret bērniem, komandu un partneriem.
Ētika. Visas mūsu darbības pamatojas uz godīgu, ētisku un ekoloģisku sadarbību. Mēs atbalstām tikai tādus projektus, kas saudzē apkārtējo vidi.


Kontakti

 + 371 26473487
info@albb.lv
Biedrība “Alianse Latvija bez bāreņiem”
Reģ. Nr. 40008233980
Swedbank AS, HABA LV 22
Konta Nr. LV84HABA0551039714573
Jur.adrese: Juglas 21-55, Rīga, Latvija, LV-1024
Sazināties

Komanda

Alianses Latvija bez bāreņiem komanda ir brīvprātīgie, kuri ir apvienojušies ar mērķi un sapni redzēt visus bērnus mūsu valstī stabilās, drošās un mīlošās ģimenēs. Visiem mūsu komandas locekļiem ir viena vai vairākas augstākās izglītības, plaša profesionālā pieredze un prasmes nopietnam un atbildīgam darbam. Mēs rūpējamies par komandas profesionālo attīstību, kā arī kopīgiem pasākumiem, kuru laikā stiprinām savstarpējās attiecības un nostiprinām vērtības.

Alianses Latvija bez bāreņiem komanda sastāv gan no pastāvīgiem dalībniekiem, gan tiem, kas pēc nepieciešamības iesaistās procesu organizēšanā. Mēs novērtējam katru stundu, ko dalībnieki ir pavadījuši projekta labā. Kā arī, mēs novērtējam un cienām dalībnieku brīvo izvēli līdzdarboties, kā arī katra iespēju robežas. Dalība projektā, daudziem Alianses komandas biedriem ir integrēta viņu personīgajā dzīvē. Vairāki komandas locekļi ir kļuvuši gan par viesģimenēm, gan audžuģimenēm vai aizbildņiem.

2016. gada sākumā mūsu komanda sastāvēja no 3 cilvēkiem, kuri devās apmācībā uz organizāciju “One Hope”, lai varētu pārņemt mentoringa projektu un attīstīt to Latvijā. 2018. gada Jūnijā mūsu brīvprātīgo komandā ir jau 13 speciālisti un 70 apmācīti un aktīvi mentori!

Irina Čžou
ALBB valdes locekle, mentoringa projekta "Viena cerība" vadītāja, apmācības trenere,  titula "Latvijas lepnums 2015" ieguvēja.
Andrejs Kočkins
ALBB valdes loceklis, mācītājs
Natālija Kuzmina
apmācības trenere, koordinatore
Vairāk

Apbalvojumi

Arhīvs

Partneri

Alianse Latvija bez bāreņiem sasniedz rezultātus, tikai pateicoties katra komandas locekļa iesaistei un katra organizācijas partnera atbalstam. Alianse Latvija bez bāreņiem ir ļoti pateicīga visiem individuālajiem atbalstītājiem un partneru organizācijām, kas uzticas mums un pievienojas mums ceļā uz mērķi, sadarbojoties un ziedojot!

Vairāk